logo

Wednesday 24th of July 2019

Projekty


feed-image Feed Entries
Úvod Z Helpdesku
Helpdesk
Využívanie modulu MAJETOK WinIBEU - kontrola PDF Vytlačiť E-mail

Všetkým organizáciám v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja:

argaiv1569

ZMENA TERMÍNU ZASLANIA: DO 21. 02. 2014

Využívanie modulu MAJETOK WinIBEU - kontrola

 
Jednotný ekonomický systém WINIBEU PDF Vytlačiť E-mail

Jednotný ekonomický systém WINIBEU

 
11:00 PDF Vytlačiť E-mail

11:00

 
Príručka úpravy dokumentov PDF Vytlačiť E-mail
Príručka úpravy dokumentov.
 
Problém s tlačou platobných príkazov PDF Vytlačiť E-mail

Možno aj Vám sa stalo, že sa Vám nepodarilo vytlačiť celú tabuľku s prehľadom platobných príkazov (PP) na platobnom portáli (PPL) Štátnej pokladnice. Ak áno, stiahnite si tento súbor a čítajte.

 

 
Programy na stiahnutie PDF Vytlačiť E-mail

Skype 6.1.0.129

Tento komunikačný program cez internet si môžete stiahnuť na stránke www.skype.com/intl/cs/. Umožňuje dorozumievať sa medzi dvomi alebo aj viacerými užívateľmi textovou formou alebo hlasovou alebo videohovor. Zakúpením kreditu je možné telefonovať po celom svete za miestne poplatky v krajine, kde voláte. Nová verzia umožňuje viacčlenné videohovory, posielanie súborov aj zobrazovať vzdialenú plochu...

 

Team Viewer QS

Program umožňuje ovládanie iného počítača cez internet zobrazovaním jeho plochy... Po spustení programu sa otvorí okno s ID a Password. Oznámte tieto hodnoty tomu, kto sa potrebuje pripojiť na váš počítač. V prípade, že máte webkameru, reproduktory a mikrofón, môžete sa vidieť aj počuť a nepotrebujete telefón. Stiahnite si súbor, uložte do počítača a majte ho vždy pripravený na spustenie, keď budete potrebovať nejakú pomoc z Helpdesku NSK.

Verzia 9: TeamViewer 9

Verzia 11: TeamViewer 11

 

IrfanView 4.35

Program je možné stiahnuť na jeho oficiálnej stránke http://www.irfanview.com/. V našom, tu pripravenom spakovanom súbore je inštalačný súbor grafického programu "iview435_setup.exe", inštalačný súbor pre doplnky "irfanview_plugins_435_setup.exe" a inštalačný súbor slovenčiny do programu "irfanview_lang_slovak.exe". Program umožňuje zobrazovanie obrázkov a ich úpravu, dávkovú konverziu názvu súborov, ich veľkosti, kvality, formátu a ďalšie úpravy ale aj prehrávanie zvukových súborov a videosúborov, skenovanie, otáčanie krivo zoskenovaných predlôh, dopisovanie alebo dokresľovanie do obrázkov, vytváranie automatického prehrávania obrázkov či šetričov obrazovky, odstraňovanie červených očí, prenos z webkamery alebo nastavovanie obrázku ako pozadia na plochu...

Ak nemáte problém s angličtinou, vyskúšajte tento grafický program na internete...

 

Stiahnutie programu PDF Creator a návod na inštaláciu

Program ako virtuálna tlačiareň umožňuje vytvoriť z objektu, ktorý máme v úmysle vytlačiť (napr. list vo Worde, tabuľku v Exceli, obrázok ako Print Screen z Irfanu, výpisy z účtu pod KTI a podobne), súbor vo formáte pdf. Program je možné používať v slovenskom jazyku a je možné nastaviť ho tak, že po vytvorení súboru pdf ho aj predvolená tlačiareň vo vašom počítači automaticky vytlačí. Najnovšia verzia programu (1.6.2.).

 

File Format Converters

Tento program využijú všetci, ktorí dostanú napr. e-mailom súbor vytvorený v programe Microsoft Office 2007, uložený vo formáte *.docx ako textový súbor, vo formáte *.xlsx ako tabuľkový súbor alebo vo formáte *.pptx ako prezentáciu a používajú staršie programy z balíka Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) vo verzii 2000, 2003 alebo XP.
Stiahnite si súbor na váš disk, rozpakujte ho a spustite inštaláciu. Po nainštalovaní je program pripravený vždy, keď otvoríte súbor vo formáte *.docx, *.xlsx či *.pptx, prekonvertovať ho do formátov, ktoré viete otvárať vo vašom staršom balíku programov (Word, Excel, PowerPoint). Takto otvorený súbor máte možnosť buď ďalej upravovať alebo aj bez úprav uložiť vo formáte, ktorý vám vyhovuje.

 

Save As PDF and XPS - 2007

Používate program Microsoft Office 2007?
Ak áno, tento program vám umožní ukladať vaše súbory priamo do formátu *.pdf (alebo *.xps).
Stiahnite si súbor, rozpakujte a spustite inštaláciu. Po nainštalovaní budete mať v programoch Word, Excel, PowerPoint v ponuke "Uložiť ako..." o jednu možnosť výberu formátu naviac.

 

Aplikácia na prístup do KTI

Ak potrebujete nainštalovať pre nového užívateľa aplikáciu na prístup do KTI, tu je pôvodný inštalačný súbor aplikácie. Od 20. 6. 2011 musíte mať nainštalovanú aj aktualizáciu programu Citrix, ktorú si môžete stiahnuť aj tu. Pre Windows XP je nevyhnutné mať nainštalovaný minimálne Servis pack 2.

Pre Windows 7 sú dve možnosti inštalácie.

Pre 32 bitovú verziu si stiahnite inštalačný súbor tu a

pre 64 bitovú verziu si stiahnite inštalačný súbor tu.

Univerzálnu inštaláciu na pripojenie do Datacentra cez internetový prehliadač nájdete na stránke 172.30.5.201.

 
« ZačiatokPredošlý12NasledujúcaKoniec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Beží na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, cheap domain registration. Valid XHTML and CSS.